Opinie klientów

Magda i Marek

Data dodania: 21 września 2013 r.

Dziękujemy bardzo za uwiecznienie naszych najważniejszych w życiu chwil. Zdjęcia przepiękne, profesjonalne, (szok że aż tak dobrze wyszliśmy ), wspaniałe pomysły na sesję i miejscówki. Natomiast w dniu ślubu pełen luz, spokój, porady od Łukasza jak co po kolei ma wyglądać, więc nie musieliśmy się martwić, że w nerwach o czymś zapomnimy. Poza cudownymi zdjęciami piękny album, starannie wykonany, zdjęcia świetnie dobrane. Dodatkowo bardzo dobry kontakt i dogadywanie się we wszystkich kwestiach. Jeszcze raz wielkie dzięki - szczerze polecamy wszystkim

Aguska i Piotr

Data dodania: 15-06-2013 r.

"PEŁEN profesjonalizm to za mało powiedziane! Zdjęcia, pomysły, współpraca, zaangażowanie w każde zlecienie jest wzorowe! Masz jakies wątpliwości? - spotkaj się z Nimi na żywo - pozbędziesz się wszelkich wątpliwości. Dziekujemy za weselicho i przeeesuper sesje plenerową:) jesteśmy mega zadowoleni. Nie wyobrażam sobie teraz nikogo innego na Waszym miejscu"

Patrycja i Damian

Data dodania: 31-05-2014 r.

Chcielibyśmy podziękować za wspaniały foto-reportaż z naszego najważniejszego dnia w życiu :) Dziękujemy za miłą współpracę, punktualność, megaaa odjechane pomysły, miejsca i gadżety na sesję ślubną, wytrwałość i przede wszystkim PROFESJONALIZM! Łukasz to godny zaufania fotograf, który z każdego zdjęcia potrafi wysupłać "to coś" :) Dostaliśmy ponad dwa tysiące zdjęć z których ani jedno nas nie zawiodło! Zdjęcia oddane w krótkim termine czasowym. Plener z Łukaszem to sama przyjemność, a czas podczas przejazdów z jednego miejsca na drugie upływa szybko na luźnych pogaduchach :D Fotograf Łukasz to człowiek który ma wielkie serce i dar do fotografii, każdą ważną i cudowną chwilę potrafi zatrzymać na klatkach aparatu. Album ślubny to coś do czego będziemy wracać przez długie lata, wykonany z uznaniem naszych własnych preferencji :) Ogólnie rzecz ujmując NS-FOTO to godny zaufania fotograf na medal! Gorąco polecamy! :D

Mariola i Piotr

Data dodania: 26-04-2014 r.

Foto na szóstkę z plusem, jesteśmy bardzooooo zadowoleni z usług Pana Łukasza. Świetna obróbka zdjęć, solidnie wykonane i doprecyzowane wszystkie fotografie;)..goście weselni pozytywnie zaskoczeni otrzymanymi foteczkami "wyczarowanymi" w pięć minut;) i .bardzo zgrany team ;)POLECAMY!!!

Ania i Mirek

Data dodania: 17-05-2014 r.

Swoje najważniejsze zdjęcia w życiu "oddaliśmy" w ręce Pana Łukasza z firmy NS-FOTO. Mimo naszych wysokich oczekiwań, mogę w 100% polecić Pana Łukasza. Pan Łukasz to profesjonalista. Nie chodzi mi tylko o profesjonalną jakość zdjęć, ale także o współpracę. Mimo stresu jaki towarzyszy "młodym" Pan Łukasz był dla nas partnerem, doradcą i osobą która powodowała rozluźnienie sytuacji a wynikiem rozluźnionej sytuacji są zdjęcia na których w niemalże 100% jesteśmy uśmiechnięci i zadowoleni. Dla mnie wybór Pana Łukasza to strzał w 10-tkę, gdyż jakość usług w stosunku do ceny jest wyjątkowo korzystna.

Małgorzata i Mateusz

Data dodania: 18-08-2013 r.

Z czystym sercem możemy polecić firmę NS-FOTO. Zachwyciło Nas to iż z pełnym profesjonalizmem podeszli do tematu. Wszystko było przemyślane i realizowane w najdrobniejszym szczególe. Znają bardzo dużo wspaniałych, ciekawych i pięknych miejsc na sesję plenerową. NS-FOTO i PRO-WIDEO to najlepszy duet w Nowym Sączu. Polecamy gorąco!!!